Ramazan Bayramınızı kutlar, ailenizle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice bayramlar dileriz.
# MyAlarmsis - Alarm Kontrol Merkezi Yazılımı

MyAlarmsis Yazılımı Öne Çıkan Özellikler

#ALARM KONTROL MERKEZİ YAZILIMI
   Alarm Merkezi Yazılımı güvenilirliği ve mükemmelliği Alarm Merkezi Yönetim yazılımı için standart oluşturmuştur ve bir çok alarm merkezinde kullanılmaktadır.

   VOIP üzerinden otomatik arama
   Programa eklenen yeni özellik sayesinde aramalar artık VOIP (Internet üzerinden ses görüşmesi) üzerinden yapılabiliyor. VOIP arama diğer operatörlere göre %70'e varan fiyat avantajı sağlar. VOIP aramalarda otomatik ses kaydını program yapar. Bu artı bir ses kayıt cihazı maliyetini de ortadan kaldırır.

   Cari Bakiye Takibi
   Abonelerin ve Teknik Servis Firmalarının (Bayilerin) cari bakiyelerini (Borç/Alacak) hesaplarını program üzerinden takip edebiliyorsunuz. Bakiye listesini aylık proforma fatura olarak gönderebiliyorsunuz.

   Teknik Servis Modülü
   Abonelerden gelen asılsız alarm ve arıza durumlarının teknik servis firmasına (bayiye) servis yazılması , bu kayıtların geçmişe dönük incelenmesi ve otomatik olarak teknik servis firmasına SMS ve/veya E-Posta olarak gönderilebilir.


   Rapor Tasarım Aracı
   Raporlarınızı rapor tasarım aracı ile firmanıza özel hale getirebilirsiniz. Düzenlediğiniz raporları yazıcıdan çıktı alabildiğiniz gibi, pdf, jpeg, tiff,excel gibi bir çok formata çevirip kaydedebilir veya program üzerinden e-posta atabilirsiniz.

   Sinyal Erteleme yenilendi
   Artık gelen tüm sinyaller ertelenebiliyor. Sistem yöneticisi hangi sinyallerin ertelenebileceğini belirleyebiliyor.ve beklemedeki sinyaller ayrı bir ekrandan izlenebiliyor.

   Kameralar Alarm Bölgelerine Entegre Edilebiliyor
   Artık uyumlu DVR ve PC Kartları ve IP Kameralar bölgelere entegre edilerek, alarm anında tanımlı bölge kamerasına bağlanılabiliyorsunuz.

    Google Map Harita Entegrasyonu
    Artık abonelerin adreslerini google map haritası üzerinden harita üzerinden görebiliyorsunuz ve alarm durumunda tek tıkla haritaya bağlanıp yetersiz adreslerde güvenlik güçlerini doğru yönlendirebiliyorsunuz.

   Ses Kayıt Entegrasyon Modülü
   Ses kayıt entegrasyon modülü ile alarm merkezindeki ses kayıt cihazları ile entegre olur.Ve abonelerin ses kayıtlarına çok hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanır.

    Gelen Alarmlar Otomatik Olarak Mail Gönderilebiliyor.
   Artık gelen alarmlar istenirse aboneye otomatik olarak mail atılabiliyor. Seçilen alarm tiplerine göre alarm düştüğü an tanımlı mail adreslerine bu alarm mail olarak gönderilebiliyor.

   Artık Operatörler Kendi Aralarında Mesajlaşabiliyorlar.
   Operatörler artık kendi aralarında birbirlerine mesaj atabiliyorlar. Bu sayede vardiya değişimlerinde diğer operatörlere bırakılacak notlar program üzerinden tüm operatörlere veya seçilen operatöre mesaj olarak bırakabiliyor. Operatör kendi ismiyle programı açtığında notlar otomatik olarak önüne düşüyor. Eğer operatör zaten programı kullanıyor ise mesajlar her 1 dk. da bir kontrol ediliyor yeni mesaj var ise operatöre ieltiliyor.

   Gelen Alarmlar Otomatik Olarak SMS Gönderilebiliyor.
   Artık gelen alarmlar istenirse aboneye otomatik olarak SMS atılabiliyor. Seçilen alarm tiplerine göre alarm düştüğü an tanımlı haber verilecek yetkililerin telefonlarına bu alarm SMS olarak gönderilebiliyor.

   Mobil Takip Entegrasyonu.
   MyAlarmsis programı, Android ve IPhone gibi mobil cihazlardan gelen alarmları alarm kontrol merkezi operatörlerine aktarır. Mobil takip entegrasyonu; Mobil cihazlardan gelen panik alarmı, ambulans alarmı, itfaiye alarmı,çekici isteği gibi acil durumlarda kullanıcının ihtiyacı olacak imdat çağrılarını alarm merkezinden takip edilmesine olanak sağlar.

   Mobil Takip Entegrasyonu.
   MyAlarmsis programı, PC'lere yüklenen PC-İmdat yazılımı aracılığı ile klavyeden tanımlanan tuşlara aynı anda basıldığında İmdat çağrısı alarmını alarm kontrol merkezi operatörlerine aktarır. Mobil takip entegrasyonu; PC'lerden gelen imdat çağrılarını alarm merkezinden izlemeye olanak sağları.
#