Sosyal Medya:
0850 259 00 99

Alarm Panelim

PROSEC Alarm Paneli Yönetim Uygulaması
alarmpanelim

Alarm Panelim mobil ve web uygulamaları ile eviniz, yazlığınız, işyeriniz ve internete bağlanan PROSEC marka bütün alarm sistemlerinizi kolayca kontrol altına alabilirsiniz. İstediğiniz gibi anlık kontrol edebilir veya müdahalelerde bulunabilirsiniz. Alarmınızı Kurma, Çözme veya Baypasslama gibi işlemleri yapabildiğiniz gibi tüm sistemi tuş takımını yanına gitmeden programlayabilirsiniz.

Kendi kullanıcınıza güvenli bir şekilde eklediğiniz ve internet bağlantısı aktif olan PROSEC Alarm panellerinizi yer ve zamandan bağımsız bir şekilde mobil ve web uygulamaları üzerinden istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Panel şifreniz ile güvenli bir şekilde alarmı kurma, çözme, paneli baypasslama veya alarm sistemine çıkışlar üzerinden bağlanan elektrikli aletleri yönetme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Prosec Alarm panelinizi tamamen Türkçe ve yetki kontrollü menüsü ile kolayca programlayabilirsiniz fakat Alarm Panelim mobil ve web uygulamaları ile birlikte tüm işlemlerinizi tuş takımının yanında olmanıza bile gerek kalmadan tüm programlama arayüzüne mühendis şifreniz ile ulaşabilirsiniz. AHM değişikliği, kullanıcı ekleme gibi işlemler için harcanan zaman maliyetini minimuma indirebilirsiniz.

Sisteme kayıt edilen müşterilerinize ait kullanıcılarınızı raporlayabildiğiniz gibi telefon değişikliği veya şifre unutma gibi durumlarda müşterinin şifresini sıfırlayabilir ve kayıtlı telefon numaralarına sıfırlanan şifreyi gönderebilirsiniz. Bu sayede şifre üçüncül kişiler ile paylaşılmadan direkt müşterinize ulaşmış olur.

Prosec Alarm Panelleri kolay montajı ve tamamen Türkçe arayüzü ile teknisyenlerin büyük projeleri kolaylıkla tamamlamasını sağlarken, uzaktan yönetilebilen alt yapısı ve mobil / web uygulamaları ile kullanıcıların konfor ve güvenliğini üst seviyelere taşır. Site, Fabrika veya Zincir mağazalar gibi birden fazla panel ile oluşan proje işlerinde ise tüm paneller tek bir yerden yönetilerek takip kolaylığı sağlanabilir

Detaylı bilgi için Alarm Panelim Web Uygulaması veya Alarm Panelim Mobil Uygulaması adresini ziyaret edebilirsiniz.