Sosyal Medya:
0850 259 00 99

PROSEC

Yerli Üretim Akıllı Alarm Sistemi
yerli-uretim-akilli-alarm-sistemi

Sanat Teknoloji , Türkiye'de güvenlik sektörü için yazılımlar geliştirdikçe, sektördeki üretim açığını ve dışa bağımlılığı görmüş ve Türkiyede yerli üretim yapmak amacıyla PROSEC markasını oluşturmuştur.

Alarm Sistemleri için Modüller

Prosec başlangıçta alarm sistemleri için evrensel modüller üreterek güvenlik sektörü içerisinde yerli üretim faaliyetlerine başlamıştır. Ürettiği evrensel modüllerin Türkiye piyasasında yoğun ilgi görmesi üzerine PROSEC, bu modülleri geliştirerek, alarm merkezleri ile ortak bir çalışma yürütmüş ve bu modüllerin bağlı bulundukları alarm panellerini, alarm merkezi uygulamaları üzerinden kurup çözebilir hale getirmiştir. Alarm sistemleri için evrensel modüller üretirken aynı zamanda güvenlik sektörü için de çeşitli ürünler ve projeler üretmiştir. (Hasta Takip, Isı Nem Takip...)

Alarm Panelleri

PROSEC, alarm sistemleri için ürettiği evrensel modüller ve yan ürünlerle kazandığı tecrübe ile artık Türkiyede alarm paneli üretebileceğini görmüş ve bunun için çalışmalara başlamıştır. İlk kez 2018 Ekim ayında ISAF fuarında yaptığı tanıtımla yerli alarm sistemi PRO - P8 serisini piyasaya çıkarmıştır.

Hem bir alarm sistemi hem de akıllı ev otomasyonu olarak kullanılabilen PROSEC PRO-P8 serisi alarm panelleri; tamamen Türkçe arayüzü, kolay kurulumu ve mobil / web uygulamaları üzerinden tam yönetimi ile ön plana çıkmaktadır. Alarm sistemini uzaktan kurup çözebilen, bölgelerini ve üzerinde bağlı olan çıkışlarını yönetebilen uygulamaları ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen PROSEC oluşturabildiği çeşitli senaryolar ile alarm paneline zamanlı görevler atayabilir.

Zamanlı görevler ile evinizdeki herhangi bir elektronik eşyayı alarm paneliniz üzerinden otomatik yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; Günün belirli saatlerinde bahçe sulamanın başlayıp, kapanmasını, belirli saatlerde ısıtmanın açılıp kapanmasını vs. otomatik ayarlayabileceğiniz gibi geliştirilen uygulamalar üzerinden manuel olarak da ilgili aletlerin açılıp kapanmasını yönetebilirsiniz.

Panel kullanıcı yetkilendirilmesi ile sisteme müdahale edebilecek kullanıcılara gün ve saat bazlı yetkilendirme verebilirsiniz. Örneğin; Çalışanlarınızın çalışma saatlerini belirleyerek alarm paneline o saatler dışında müdahale etmesini kısıtlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için prosecpanel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


PROSEC Panel Tanıtım


Alarm Panelim Tanıtım