Sosyal Medya:
0850 259 00 99

MyAlarmsis

Alarm Kontrol Merkezi Yazılımı
alarm-kontrol-merkezi-yazilimi

2003 yılından beri güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanan Sanat Teknoloji , Alarm izleme merkezi yazılımlarının sektörün ihtiyaçlarına karşılık vermekte yetersiz kalması ve Türkçe uygulamaların eksikliğinden yola çıkarak, sektörün önde gelen alarm izleme merkezleriyle birlikte yapılan çalışmalar neticesinde, gelen öneri ve isteklere cevap verebilecek niteliklere sahip MyAlarmsis'i üretmiştir.

MyAlarmsis, bugün sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte ve gelecekte doğabilecek ihtiyaçlar için sürekli yenilenmektedir. Ayrıca MyAlarmsis, Alarm Merkezi Yönetim yazılımı için standart oluşturmuştur. Güvenilirliği ve sürekli geliştirilen esnek ve modüler yapısı sayesinde bir çok alarm merkezi tarafından tercih edilmektedir. Bu konudaki ithal yazılımlara olan bağımlılığı ortadan kaldırmış ve yabancı pazarlardan da talep görmeye başlamıştır.

MyAlarmsis, yeni kurulan daha düşük sinyal akışına sahip merkezler için uçtan uca çözümler sunarken, yüksek sinyal akışına sahip kurumsal merkezleri de desteklemektedir. Sanat Teknoloji, üretim ve yazılım alanlarındaki tecrübesi ile alarm merkezlerinin tüm ihtiyaçlarına çözümler üretebilmektedir. MyAlarmsis, temel uygulamaları ile bir merkezin izleme yapabilmesini sağladığı gibi isteğe bağlı ek modülleri ile de alarm merkezinin yükünü oldukça azaltmaktadır.

MyAlarmsis, temelde alarm sistemlerinden gelen sinyalleri izlemek ve alarm anında ilgili yönergeleri uygulamak amacı ile kullanılsa bile Sanat Teknoloji'nin geliştirdiği özel entegrasyonlarla alarm sistemleri dışında takip edilebilecek tüm cihazları takip edebilme özelliğine sahiptir. Örneğin; Aracınıza bağladığınız araç takip cihazının belirli bir hız sınırını aşması, mesai saatleri dışında çalıştırılması, aracın belirli bölgelere girmesi / çıkması gibi durumlarda alarmlar ürettirebilir ve bu alarmları izleyebilirsiniz veya ısı nem takip cihazlarının belirli seviyenin üstüne çıkması ya da altına düşmesi durumundaki alarmları izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için myalarmsis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.