Sosyal Medya:
0850 259 00 99

MyGPS

Araç Takip Sistemleri
arac-takip

Sanat Teknoloji, güvenlik sektörü için ürün ve yazılımlar geliştirirken alarm sinyal takibi yapılabilecek çeşitli alanlara giriş yaptı. Birbirinden farklı bu alanları birbiri ile entegre çalışabilir hale getirerek yeni iş alanları yarattı. MyGPS Araç Takip Sistemi ise bu sistemlerden birisidir.

MyGPS Araç Takip Sistemi sayesinde araçlarınızı 7/24 kontrol altında tutabilir, gelişmiş bildirim ve rapor çeşitleri ile birlikte işletme giderlerinizi en aza indirebilirsiniz. MyGps iOS ve Android uygulamasıyla araçlarınızın nerede olduğunu anlık olarak izleyebilir. Günlük yaptığı hareketleri takip edebilirsiniz.

Kontak kesici röle ile aracın kontağını kitleyebilir ve kontağın kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kontağın çalışmasının sadece mesai saatleri içerisinde mümkün olmasını sağlayabilirsiniz.

MyGPS rota ve alan takip algoritmalarıyla, filonuzdaki araçlar belirtilen rotaya / alana girme veya çıkma durumlarını takip edebilir, raporlayabilir veya bildirimler üretebilirsiniz.

Üretilen tüm bildirim ve alarmları entegrasyonu yapılan alarm merkezleri tarafından izleyebilir veya e-posta, sms ya da mobil bildirim üzerinden takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için mygps.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.